0
0
Рекомендуємо
Модель: 17198
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
4 593 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
UPC/EAN (UPC-A/UPC-E/UPC-E1/EAN-8/EAN-13/JAN-8/JAN-13 (плюс додаткові), ISBN (bookland), ISSN, коди для купонів), Code 39 (стандартний, повний ASCII, TriOptic, Code 32 (італійський фармацевтичний код), Code 128 (стандартний, повний ASCII, UCC/EAN-128, каскадний ISBT-128), Code 93, Codabar/NW7, 2 of 5 (Interleaved 2 5, Discrete 2 of 5, IATA, Chinese 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 11), MSI Plessey, GS1 Databar (всеспрямований, усічений, складовий, складовий всеспрямований, обмежений, розширений, розширений складовий)
2D Штрих-коди
PDF417 (стандартний, макро), MicroPDF417 (стандартний, макро), композитні коди (CC-A, CC-B, CC-C), TLC-39, Aztec (стандартний, зворотний), MaxiCode, DataMatrix/ECC 200 (стандартний, зворотний), QR Code (стандартний, зворотний, макро) Поштові: U.S. Postnet та Planet, U.K. Post, Japan Post, Australian Post, Німеччина KIX Code, Royal Mail 4 State Customer, UPU FICS 4 State Postal, USPS 4CB, Canadian Post (Postbar)
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон, гучність і тривалість)
Інтерфейси
USB
Електроживлення
5±10% постійного струму, 230 мА (сканування) 5±10% постійного струму, 150 мА (очікування)
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC/EAN (UPC-A/UPC-E/UPC-E1/EAN-8/EAN-13/JAN-8/JAN-13 (плюс додаткові), ISBN (bookland), ISSN, коди для купонів), Code 39 (стандартний, повний ASCII, TriOptic, Code 32 (італійський фармацевтичний код), Code 128 (стандартний, повний ASCII, UCC/EAN-128, каскадний ISBT-128), Code 93, Codabar/NW7, 2 of 5 (Interleaved 2 5, Discrete 2 of 5, IATA, Chinese 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 11), MSI Plessey, GS1 Databar (всеспрямований, усічений, складовий, складовий всеспрямований, обмежений, розширений, розширений складовий) |
| 2D Штрих-коди | PDF417 (стандартний, макро), MicroPDF417 (стандартний, макро), композитні коди (CC-A, CC-B, CC-C), TLC-39, Aztec (стандартний, зворотний), MaxiCode, DataMatrix/ECC 200 (стандартний, зворотний), QR Code (стандартний, зворотний, макро) Поштові: U.S. Postnet та Planet, U.K. Post, Japan Post, Australian Post, Німеччина KIX Code, Royal Mail 4 State Customer, UPU FICS 4 State Postal, USPS 4CB, Canadian Post (Postbar) |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон, гучність і тривалість) |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5±10% постійного струму, 230 мА (сканування) 5±10% постійного струму, 150 мА (очікування) |
| Клас захисту | IP52 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 269 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS9208 (DS9208-SR4NNU21ZE) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний (на підставці) |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 267 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 140x82x80 мм |
| Тип сканера | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+40 °C 5–85% відносної вологості без конденсації |
| Швидкість сканування | Швидкість проходу (при вертикальному зчитуванні): до 2,3 м/с |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) DS9208 (DS9208-SR4NNU21ZE)
Ціна
4 593 грн