0
0
Рекомендуємо
Модель: 17196
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
3 410 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
UPC/EAN, UPC/EAN with supplementals, Bookland EAN, ISSN, UCC Coupon Extended Code, Code 128, GS1-128, ISBT 128, ISBT Concatenation, Code 39, Code 39 Full ASCII, Trioptic Code 39, Code 32, Code 93, Code 11, Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Codabar, MSI, Chinese 2 of 5, Matrix 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar variants
2D Штрих-коди
PDF417, MicroPDF417, композитні коди, TLC-39, Data Matrix, Maxicode, QR-код, MicroQR, Aztec, Han Xin Поштові: Australian Post, US PLANET, Royal Mail 4 State Customer, US POSTNET, KIX Code (голландська), UK Postal, Japan Post, UPU 4 State Postal FICS (Post US4), USPS 4 State Postal (Post US3), Canadian Post (Postbar)
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність)
Інтерфейси
USB, PS/2, RS-232
Електроживлення
5±10% постійного струму, 360 мА
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC/EAN, UPC/EAN with supplementals, Bookland EAN, ISSN, UCC Coupon Extended Code, Code 128, GS1-128, ISBT 128, ISBT Concatenation, Code 39, Code 39 Full ASCII, Trioptic Code 39, Code 32, Code 93, Code 11, Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Codabar, MSI, Chinese 2 of 5, Matrix 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar variants |
| 2D Штрих-коди | PDF417, MicroPDF417, композитні коди, TLC-39, Data Matrix, Maxicode, QR-код, MicroQR, Aztec, Han Xin Поштові: Australian Post, US PLANET, Royal Mail 4 State Customer, US POSTNET, KIX Code (голландська), UK Postal, Japan Post, UPU 4 State Postal FICS (Post US4), USPS 4 State Postal (Post US3), Canadian Post (Postbar) |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність) |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | 5±10% постійного струму, 360 мА |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Білий/чорний |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 162 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS4308 (DS4308-HD7U2100AZW) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний (на підставці) |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 711 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 165x67x98 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) DS4308 (DS4308-HD7U2100AZW)
Ціна
3 410 грн