Компактний та високопродуктивний ручний сканер штрих-кодів NRJ-500. Завдяки прогумованим вставкам у корпус, захищеному скануючому модулю та стійкому до подряпин вікна провідний сканер NRJ-500 впорається з будь-якими повсякденними завданнями. Модель стійка до зовнішніх впливів і витримує падіння з висоти 1,5 м. Ступінь загального захисту IP41 дозволяє використовувати його в запорошених приміщеннях. Невисока ціна у поєднанні з гідною якістю зчитування (завдяки імейджу фото-модулю), забезпечують пристрою популярність серед власників малого та середнього бізнесу.
Ця модель часто застосовується на невеликих складах, пунктах обліку і різних роздрібних точках. На відміну від лазерних моделей такий імейдж-сканер більш стійкий і витривалий, в ньому немає рухомих механічних елементів, а зчитування недостатньо контрастних, пошкоджених або нечітких штрих-кодів виконується набагато простіше.
Практичний прилад для базових завдань за дуже демократичну ціну.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, EAN-128, Codabar, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, MSI и др. |
| Індикатори | Звуковий та світловий |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5 В |
| Клас захисту | IP41 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, USB-кабель, інструкція |
| Контрастність зображення | Від 10% |
| Країна-виробник | Китай |
| Назва | Сканер штрих-коду NRJ-500 USB |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CCD) |
| Режим роботи | Ручний |
| Робоча дистанція | 300 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+45 °C |
| Швидкість сканування | 200 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок