Зручний та високопродуктивний сканер штрихкодів Sunlux XL-6500А з підставкою та можливістю персоналізованих налаштувань, а також з автоскануванням. Швидкість сканування становить 300 скан/с із точністю зчитування 3mil. Пристрій легко декодує 1D штрих-коди, у тому числі пошкоджені, затерті, забруднені, низькоконтрастні, а також інверсивні символіки. Підтримує ручний та постійний режим сканування і налаштування команди через послідовний порт. Дозволяє оновлювати прошивку онлайн за допомогою кабелю USB.
Ергономічний корпус має протиударний захист IP54 (не пропускає вологу та пил) та витримує багаторазове падіння на бетон з висоти 1,5 м.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39 standard, Code 39 full ASCII, code 128, UPC-A, UPC-E, EAN13, EAN8, EAN/UPC +2/+5, ISSN, ISBN, Code 93, Industrial 25, Standard 25, Matrix 25, Interleave 25, China post, Code11, Codabar, UK/Plessey, MSI/Plessey, Code 32, (Optional: GS1-RSS14, GS1-LIMITED, GS1-ExXPENDED) |
| Індикатори | Звуковий, світлодіодний |
| Інтерфейси | USB, RS-232 |
| Електроживлення | Робочий струм: 85 мА Статичний струм: 30 мА Сертифікати: CE та FCC DOC |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | 10% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 246 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Sunlux XL-6500A |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Laser |
| Режим роботи | Ручний, Безперервний |
| Робоча дистанція | 0-330 мм (0.33 мм pcs 0.9) |
| Розміри | 175 x 73 x 102 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Витримує багаторазове падіння на бетон із висоти 1,5 м |
| Умови роботи | Температура: від 0 °C до 50 °C; Від 5% до 85% відносної вологості, без утворення конденсату |
| Швидкість сканування | 300 скан/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок