0
0
Рекомендуємо
Модель: mz-ds6708
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
9 928 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
UPC/EAN з доповненнями, Code 39, Code 39 Full ASCII, Tri-optic Code 39, RSS (варіанти), Code 128, GS1DataBar (колишня назва UCC/EAN 128), Code 128 Full ASCII, Code 93, Codabar (NW , Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, MSI, Codell, IATA, Bookland EAN, Code 32
2D Штрих-коди
PDF417, MicroPDF417, складові коди, Data Matrix (ECC 200), Maxicode, QR-код, Aztec Поштові: коди США (Postnet та Planet), Великобританії, Японії, Австралії та Голландії
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність)
Інтерфейси
USB, PS/2, RS-232
Електроживлення
5±10% У постійного струму, 350 мА У тих випадках, коли живлення не подається через кабель підключення до хост-системи, можуть використовуватися джерела живлення
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC/EAN з доповненнями, Code 39, Code 39 Full ASCII, Tri-optic Code 39, RSS (варіанти), Code 128, GS1DataBar (колишня назва UCC/EAN 128), Code 128 Full ASCII, Code 93, Codabar (NW , Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, MSI, Codell, IATA, Bookland EAN, Code 32 |
| 2D Штрих-коди | PDF417, MicroPDF417, складові коди, Data Matrix (ECC 200), Maxicode, QR-код, Aztec Поштові: коди США (Postnet та Planet), Великобританії, Японії, Австралії та Голландії |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність) |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | 5±10% У постійного струму, 350 мА У тих випадках, коли живлення не подається через кабель підключення до хост-системи, можуть використовуватися джерела живлення |
| Клас захисту | IP41 |
| Колір | Білий/чорний |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 182 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS6708 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний (на підставці) |
| Робота з підставкою | Так (підставка Intellistand з регулюванням по висоті (12,7–25,4 см) та регулюванням кута (0°–90°)) Також доступні кріплення для встановлення на столі та на стіні |
| Робоча дистанція | До 246 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 166x71x119 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) DS6708
Ціна
9 928 грн