Монтований імідж-сканер Cino FM480 - це компактна та міцна конструкція з ударо-/пило-/вологозахистом, технологія обробки зображень FuzzyScan 3.0, висока швидкість зчитування лінійних та двовимірних штрихкодів, функціональність та надійність. Відмінне співвідношення «ціна – якість» означає захист інвестицій та підвищення ефективності вашого підприємства.
Динамічна швидкість зчитування: 500 скан/с.
Робоча дистанція: до 61 см на 100% UPC/EAN.
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°/±55°.
Контрастність зображення: від 20%.
Клас захисту: IP54.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,5 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey , GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked |
| Індикатори | 3 LED для живлення, вдалого читання та статусу Кнопка "Тест"Програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | D-sub 15pin |
| Електроживлення | 5 В ± 10% Работа: 800 мВт Ожидание: 350 мВт |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Сірий |
| Комплект поставки | Сканер, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,120 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino FM480 Universal (D-sub 15pin) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний Безперервний Емуляція RS232 |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | До 61 см |
| Розміри | 48х41х23 мм |
| Тип сканера | Вбудований |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 500 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок