0
0
Рекомендуємо
Модель: 6364
Виробник: Cino
Відгуки:
0
Ціна
9 350 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93 Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5 German Postal Code, China Postal Code, IATA UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey GS1 DataBar (formerly RSS) Linear, Linear-stacked
Індикатори
Синій індикатор зв'язку та 2-колірний індикатор статусу Програмований звуковий сигнал
Інтерфейси
USB
Акумулятор
3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор
Док-станція (Smart Cradle)
Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS232
Serial
Опис
Бездротовий імідж-сканер штрих-коду Cino F680BT призначений для використання в роздрібній торгівлі та інших комерційних сферах. Комбінація ультрасучасних технологій FuzzyScan 3.0 і Bluetooth 4.0 - це мобільність і якісна обробка найрізноманітніших штрих-кодів.
Динамічна швидкість зчитування: 500 скан/с.
Робоча дистанція: 48 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°/±55°.
Контрастність зображення: від 15%.
Клас захисту: IP41.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,6 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93 Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5 German Postal Code, China Postal Code, IATA UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey GS1 DataBar (formerly RSS) Linear, Linear-stacked |
| Індикатори | Синій індикатор зв'язку та 2-колірний індикатор статусу Програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор |
| Док-станція (Smart Cradle) | Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS232 Serial |
| Зарядна станція | Док-станція виконує функцію заряджання |
| Клас захисту | IP41 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, акумулятор, док-станція, USB-кабель, посібник користувача. |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,198 кг (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino F680BT (чорний) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 метрів при роботі з док станцією (на відкритому просторі) |
| Режим підключення | PAIR, PICO (можливе одночасне підключення до 7 сканерів), SPP, HID |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 48 см для 100% UPC/EAN До 68 см для 20 mil Code 39 |
| Розміри | 97х65х156 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,6 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 500 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду Cino F680BT (чорний)
Ціна
9 350 грн