0
0
Рекомендуємо
Модель: 18052
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 з 5, корейська 3 з 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma)
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність), вібрація
Інтерфейси
USB, PS/2, RS-232
Електроживлення
Хост з живленням: 4,5–5,5 В постійного струму Зовнішнє джерело живлення: 11,4–12,6 В постійного струму Робочий струм: 170 мА (стандартний показник) Струм в режимі очікування: 40 мА (стандартний показник)
Клас захисту
IP65/IP67
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 з 5, корейська 3 з 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma) |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність), вібрація |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | Хост з живленням: 4,5–5,5 В постійного струму Зовнішнє джерело живлення: 11,4–12,6 В постійного струму Робочий струм: 170 мА (стандартний показник) Струм в режимі очікування: 40 мА (стандартний показник) |
| Клас захисту | IP65/IP67 |
| Колір | Зелений + чорний |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 287 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) LI3608 (LI3608-SR00003VZWW) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 787 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 185x132x76 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 2,4 м на бетон |
| Умови роботи | –30...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) LI3608 (LI3608-SR00003VZWW)
Ціна
0 грн