Вбудований багатоплощинний сканер штрих-коду SUNLUX XL-2305 для легкої та швидкої установки в торговий прилавок. Зчитує 1D/2D штрих-коди з будь-яких поверхонь. Рекомендується до використання у роздрібній та оптовій торгівлі, на складах, у пунктах пропуску, турнікетах.
Для зчитування штрих-кодів застосовується технологія Area Image, яка полягає у створенні фотознімка, його ідентифікації та декодування. CMOS сенсор з роздільною здатністю 640x480 забезпечує швидкість зчитування 30 кадр/с, з точністю сканування понад 4 mil. Максимальна дальність зчитування залежить від типу штрих-коду і становить від 20 до 130 мм. Джерелом світла є LED лампа білого кольору. У процесі зчитування зображення коду можна нахиляти до 40 º у будь-який бік відхиляти від осі на 300 º, повертати по колу. Керування сканером виконується за допомогою USB-інтерфейсу.
Сканер штрих-коду Sunlux XL-2305 підтримує автоматичний і безперервний режим роботи. Може застосовуватися в приміщенні та на відкритому повітрі, у тому числі на складі. Робоча температура становить від -20 ° C до + 60 ° С, при відносній вологості 5% - 95% без утворення конденсату. Зберігання рекомендовано при -40°C ~ 70°C. Допустимий рівень освітленості до 100000 Люкс. Робоча напруга 5 з похибкою в 5%, робочий струм 130 мА, в режимі очікування 85 мА.
Підходить для зчитування даних із цифрових додатків "Дія" та інших програм для ідентифікації персональних даних, в яких необхідне зчитування QR коду.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISSN, ISBN, Codabar, Code 128 (FNC1/FNC2/FNC3), Code 93, ITF-6, ITF-14, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Standard 2 of 5, Matrix 2 of 5, GS1 Databar (RSS-Expand, RSS-Limited, RSS-14), Code 39 (Code 39 FULL ASCII), Code 11, MSI-Plessey, Plessey та ін. |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Data Matrix, QR Code и др. |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5В ±5% постійного струму |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 105 г |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-2305 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Автоматичний, Безперервний |
| Робоча дистанція | до 130 мм |
| Розміри | 65.1 x 61.6 x 33 мм |
| Тип сканера | Вбудований |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Умови роботи | -20°C ~ 60°C при від 5% до 95% відносної вологості, без утворення конденсату |
| Швидкість сканування | 30 кадрів/сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок