Ручний сканер Honeywell Voyager 1450g для якісного сканування 1D/2D штрих-кодів. Пристрій є ідеальним рішенням для підприємств, яким потрібні універсальні системи двовимірного сканування для вирішення поточних і перспективних завдань.
Багатоплощинний сканер дозволяє з легкістю збирати дані практично будь-яких лінійних штрих-кодів і найбільш широко поширених двовимірних штрих-кодів, включаючи коди низької якості та коди, що відображаються на екранах мобільних пристроїв. Він з легкістю сканує штрих-коди з купонів, електронних квитків і даних цифрових гаманців безпосередньо з екранів мобільних пристроїв.
Honeywell Voyager 1450g це недорогий сканер, що дозволяє підприємствам вирішувати поточні та перспективні завдання сканування штрих-кодів за допомогою одного пристрою.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | всі стандартні 1D штрих-коди |
| 2D Штрих-коди | Всі стандартні 2D штрих-коди, у тому числі PDF417 |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | 4.5 - 5.5 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | 35% різниця відбитого світла |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 130 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Honeywell 1450g 2D USB (1450G2D-1USB-1) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, постійний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | 15 – 195 мм (при ширині штриха 0.508мм (QR) |
| Розміри | 62 мм x 169 мм x 82 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Удароміцність | Витримує 30 падінь із висоти 1.5 м |
| Умови роботи | Температура: від 0 ° С до + 40 ° С Вологість: від 5 до 95% |
| Швидкість сканування | 10 см/сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок