0
0
Рекомендуємо
Модель: 18029
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
41 344 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Індикатори
Звуковий, Світловий
Інтерфейси (порти)
USB, RS-232
Акумулятор
Li-ion 4800 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth
Відносна вологість
від 10 до 95%
Характеристики
| Тип дисплея | TFT |
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси (порти) | USB, RS-232 |
| Акумулятор | Li-ion 4800 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відносна вологість | від 10 до 95% |
| Версія Bluetooth | 2.1 EDR |
| Версія ОС | Embedded Compact 7.0 Pro |
| Діагональ екрану | 3" |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон, Audio 2,5 mm |
| Клавіатура | Так |
| Клас захисту | IP54 |
| Кнопки керування | 28 кнопок клавіатури |
| Комплект поставки | ТСД, блок питания, стилус |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 509 г |
| Назва | Термінал збору даних Zebra MC32 (MC32N0-SL2HCLE0A) |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Windows |
| Пістолетна рукоять | Ні |
| Пам'ять Flash | 2 GB |
| Пам'ять RAM | 512 MB |
| Процесор | OMAP4 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 320 |
| Розміри | 192,7 х 80,8 х 166 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Стандарт WiFi | 802.11 b/g/n |
| Сфера застосування | Промислового призначення |
| Тактова частота процесора | 800 MHz |
| Температура експлуатації | від -20 до +50 °C |
| Температура зберігання | від -40 ° С до +70 ° С |
| Тип сканера | Лазерний |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 1D |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,2 м на бетон |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал збору даних Zebra MC32 (MC32N0-SL2HCLE0A)
Ціна
41 344 грн