0
0
Рекомендуємо
Модель: 18000
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
35 750 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Індикатори
Звуковий, Світловий
Інтерфейси (порти)
USB
Акумулятор
Li-ion 5200 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth
Відносна вологість
від 5 до 95%
Характеристики
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси (порти) | USB |
| Акумулятор | Li-ion 5200 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відносна вологість | від 5 до 95% |
| Версія Bluetooth | 4.1, 2.1 EDR |
| Версія ОС | 8.1 |
| Глибина поля зчитування | до 917 мм |
| Діагональ екрану | 4" |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон, скло Corning Gorilla, швидка зарядка |
| Клавіатура | Так |
| Клас захисту | IP54 |
| Кнопки керування | 2 програмовані кнопки, 29 кнопок клавіатури |
| Комплект поставки | ТСД, короткий посібник |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 505 г |
| Назва | Термінал збору даних Zebra MC3300 Standart (MC330M-GI2HG2RW) |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Android |
| Пістолетна рукоять | Так |
| Пам'ять Flash | 16 GB |
| Пам'ять RAM | 2 GB |
| Процесор | Qualcomm APQ8056 |
| Роздільна здатність дисплея | 800 x 480 |
| Розміри | 202,6 x 74,7 x 163,9 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Стандарт WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5 GHz) |
| Сфера застосування | Промислового призначення |
| Тактова частота процесора | 1,8 GHz |
| Температура експлуатації | від -20 до +50 °C |
| Температура зберігання | від -40 до +70 °C |
| Тип сканера | Imager (фото) |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 2D (включаючи 1D) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал збору даних Zebra MC3300 Standart (MC330M-GI2HG2RW)
Ціна
35 750 грн