0
0
Рекомендуємо
Модель: DFX3+
Виробник: Datalogic
Відгуки:
0
Ціна
43 808 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Інтерфейси (порти)
USB, RS-232
Акумулятор
Li-ion 5200 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth
Версія Bluetooth
2.1 EDR
Версія ОС
CE 6.0 Pro
Характеристики
| Тип дисплея | TFT |
| Інтерфейси (порти) | USB, RS-232 |
| Акумулятор | Li-ion 5200 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Версія Bluetooth | 2.1 EDR |
| Версія ОС | CE 6.0 Pro |
| Діагональ екрану | 3,5" |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон |
| Клавіатура | Так |
| Кнопки керування | 29 кнопок клавіатури |
| Комплект поставки | ТСД, короткий посібник |
| Країна-виробник | Італія |
| Маса | 674 г |
| Назва | Термінал збору даних Datalogic Falcon X3+ |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Windows |
| Пістолетна рукоять | Так |
| Пам'ять Flash | 1 GB |
| Пам'ять RAM | 256 MB |
| Процесор | XScale PXA 310 |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 320 |
| Розміри | 225 x 88 x 55 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Стандарт WiFi | 802.11 b/g/n |
| Сфера застосування | Промислового призначення |
| Тактова частота процесора | 806 MHz |
| Температура експлуатації | від -20 до +50 °C |
| Температура зберігання | від -30 до +70 °C |
| Тип сканера | Imager (фото) |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 1D, 2D (включаючи 1D) |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал сбору даних Datalogic Falcon X3+
Ціна
43 808 грн