0
0
Рекомендуємо
Модель: dl-mx3
Виробник: Datalogic
Відгуки:
0
Ціна
16 500 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Індикатори
Звуковий (підтвердження сканування), Світловий (підтвердження сканування)
Інтерфейси (порти)
USB, RS-232
Акумулятор
Li-pol 1400 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth
Відносна вологість
від 5 до 95%
Характеристики
| Тип дисплея | TFT |
| Індикатори | Звуковий (підтвердження сканування), Світловий (підтвердження сканування) |
| Інтерфейси (порти) | USB, RS-232 |
| Акумулятор | Li-pol 1400 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відносна вологість | від 5 до 95% |
| Версія ОС | CE 6.0 Pro |
| Глибина поля зчитування | до 610 мм |
| Діагональ екрану | 2,4" |
| Клавіатура | Так |
| Клас захисту | IP54 |
| Кнопки керування | 2 програмовані кнопки, 25 кнопок клавіатури |
| Комплект поставки | ТСД |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна щільність штрих-коду | від 4 mil |
| Маса | 233 г |
| Назва | Термінал збору даних Datalogic Memor X3 |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Windows |
| Пістолетна рукоять | Опція |
| Пам'ять Flash | 512 MB |
| Пам'ять RAM | 256 MB |
| Процесор | XScale PXA 310 |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 320 |
| Розміри | 156 x 57 x 40 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Сфера застосування | Промислового призначення |
| Тактова частота процесора | 806 MHz |
| Температура експлуатації | від -10 до +50 °C |
| Тип сканера | Imager (фото) |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 2D (включаючи 1D) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Швидкість сканування | 50 кадр./сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал збору даних Datalogic Memor X3
Ціна
16 500 грн