0
0
Рекомендуємо
Модель: 21401
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
27 500 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Індикатори
Звуковий, Світловий, Вібро
Інтерфейси (порти)
USB
Акумулятор
Li-ion 5400 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth, NFC
Відносна вологість
від 5 до 95%
Характеристики
| Індикатори | Звуковий, Світловий, Вібро |
| Інтерфейси (порти) | USB |
| Акумулятор | Li-ion 5400 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Відносна вологість | від 5 до 95% |
| Вбудована камера | 5 Mpx (front), 13 Mpx (rear) |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Версія ОС | 10 |
| Діагональ екрану | 5" |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон, скло Corning Gorilla |
| Клавіатура | Ні |
| Клас захисту | IP67 |
| Комплект поставки | ТСД, USB кабель, посібник користувача |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 269 г |
| Назва | Термінал збору даних Zebra TC26 (TC26BK-11A442-A6) |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Android |
| Пістолетна рукоять | Ні |
| Пам'ять Flash | 64 ГБ |
| Пам'ять RAM | 4 GB |
| Процесор | Qualcomm |
| Роздільна здатність дисплея | 720 x 1280 |
| Розміри | 158 x 79 x 17,3 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Стандарт WiFi | 802.11 a/b/g/n (2.4/5 GHz) |
| Стандарти мобільного зв'язку | 3G, 4G LTE |
| Сфера застосування | Загального призначення |
| Тактова частота процесора | 1,8 GHz |
| Температура експлуатації | від -10 до +50 °C |
| Температура зберігання | від -30 до +70 °C |
| Тип сканера | Imager (фото) |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 2D (включаючи 1D) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,2 м на бетон |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал збору даних Zebra TC26 (TC26BK-11A442-A6)
Ціна
27 500 грн