0
0
Рекомендуємо
Модель: MC2180
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
15 290 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Індикатори
Звуковий (підтвердження сканування), Світловий (підтвердження сканування)
Інтерфейси (порти)
USB
Акумулятор
Li-pol 2400 mAh
Бездротові з'єднання
Wi-Fi, Bluetooth
Версія ОС
CE 6.0 Pro
Характеристики
| Тип дисплея | TFT |
| Індикатори | Звуковий (підтвердження сканування), Світловий (підтвердження сканування) |
| Інтерфейси (порти) | USB |
| Акумулятор | Li-pol 2400 mAh |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Версія ОС | CE 6.0 Pro |
| Діагональ екрану | 2,8" |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон |
| Клавіатура | Ні |
| Клас захисту | IP54 |
| Комплект поставки | ТСД, ремінець, блок живлення, док-станція, USB кабель |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 236 г |
| Назва | Термінал збору даних Zebra (Motorola/Symbol) MC2180 |
| Наявність підставки | Ні |
| Операційна система | Windows |
| Пістолетна рукоять | Ні |
| Пам'ять Flash | 256 MB |
| Пам'ять RAM | 256 MB |
| Процесор | Marvell PXA 320 |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 320 |
| Розміри | 171,7 x 34,1 x 60,9 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Сфера застосування | Промислового призначення |
| Тактова частота процесора | 624 MHz |
| Тип сканера | Imager (фото) |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | 2D (включаючи 1D) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,2 м на бетон |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термінал збору даних Zebra (Motorola/Symbol) MC2180
Ціна
15 290 грн