2
0
Рекомендуємо
Є в наявності
Модель: vgr615
Виробник: Vagar
Відгуки:
2
Знайшли дешевше?
Ціна
30 505 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики:
(Дивитись усі)
Дискретність
0,2 / 0,5 / 0,5 кг
Живлення
вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч
Мінімальна вага зважування
4 / 10 / 10 кг
Максимальна вага зважування
500 / 1000 / 2000 кг
Назва
Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ6 (пластик)
Характеристики
| Дискретність | 0,2 / 0,5 / 0,5 кг |
| Мінімальна вага зважування | 4 / 10 / 10 кг |
| Максимальна вага зважування | 500 / 1000 / 2000 кг |
| Назва | Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ6 (пластик) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний діапазон | від -10°С до +40°С |
| Тип | Рокла-ваги |
| Живлення | вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч |
Відгуки
Класні ваги-рокла для великого вантажу. Для складу з великою кількістю товарів або коробок підійдуть ідеально. Компакнті, зручні ваги з міцним корпусом та інформативним дисплеєм. Покупкою залишився задоволений
Дуже круті ваги, особливо для складу. Користуємось щодня вже більше ніж пів року, заувжень поки не було. Досить прості у використанні. Корпус дуже міцний, жодних пошкоджень. Однозначно рекомендую
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ6 (пластик)
Ціна
30 505 грн