2
0
Рекомендуємо
Є в наявності
Модель: vgr617
Виробник: Vagar
Відгуки:
2
Знайшли дешевше?
Ціна
34 318 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики:
(Дивитись усі)
Дискретність
0,2 / 0,5 / 0,5 кг
Живлення
вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч
Мінімальна вага зважування
4 / 10 / 10 кг
Максимальна вага зважування
500 / 1000 / 2000 кг
Назва
Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ12 (нержавіюча сталь)
Характеристики
| Дискретність | 0,2 / 0,5 / 0,5 кг |
| Мінімальна вага зважування | 4 / 10 / 10 кг |
| Максимальна вага зважування | 500 / 1000 / 2000 кг |
| Назва | Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ12 (нержавіюча сталь) |
| Ступінь захисту | Тактчики IP67, Індикатор IP54 |
| Температурний діапазон | від -10°С до +40°С |
| Тип | Рокла-ваги |
| Живлення | вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч |
Відгуки
Хороші ваги для великих вантажів. Дуже корисна річ для складу та великої кількості товару. Самі ваги мобільні, прості у використанні, подобається зручна ручка. Корпус дуже міцний, за пів року ніяких пошкоджень не було
Класні мобільні ваги для складу. Економлять купу часу та спрощують облік товару. З плюсів - зручна ручка для переміщення, функції підсумовування та штучного підрахунку, можливість під'єднання одразу до ПК. Корпус міцний, за чотири місяці роботи жодних пошкоджень.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ (H1200х800) Бюджет з індикатором МВ12 (нержавіюча сталь)
Ціна
34 318 грн