Лічильник банкнот: б/в або новий із магазину

Якісне та надійне технічне оснащення – фундамент будь-якого бізнесу. Особливо якщо бізнес пов'язаний з оборотом готівки. Адже функціональна машинка для грошей не тільки точно перерахує, відсортує за номіналом та заданою кількістю банкнот, але й за лічені секунди перевірить їх на справжність, захистивши виручку від підробок. Банківське обладнання, як і нове, оптимізує роботу касового працівника, мінімізує помилки перерахунку.

Багато підприємців, перебуваючи біля витоків своєї справи, з різних причин замислюються над тим, чи варто купити вживане банківське обладнання, яким робочим ресурсом володіє машина для рахунку грошей, як не помилитися з покупкою. Команда Super Money Counters ділиться порадами, нюансами підбору техніки, щоб ви не втратили більше, ніж заощадили.

счетчик банкнот бу

Машинка для грошей б/в: доречно заощадити та купити банківське обладнання б/в

Продаж банківського обладнання б/в – не нове явище ринку, адже дані пристрої є достатньо надійними, проходять перевірку якості, розраховані на тривалий термін експлуатації. Тому можна не боятися банківської техніки б/в.

На що необхідно звернути увагу, і які дії зробити, купуючи лічильник банкнот б/в або детектор:

  1. Перевірте як працює функціонал. Без поспіху приділіть цьому пункту належну увагу. Випробуйте, по можливості всі функції, спробуйте перевірити на справжність купюру, перерахувати пачку банкнот та ін.
  2. Вивчіть заздалегідь в інтернеті інструкцію до моделі, що розглядається. Це озброє вас у розумінні функціональних тонкощів обраної моделі, а отже змусить підготувати питання продавцеві щодо необхідних налаштувань.
  3. Розпитайте продавця про те, як довго обладнання перебувало в експлуатації, чи поширюється на нього гарантія, де було придбано, чи можна залишити частину грошей та випробувати у роботі протягом обумовленого періоду.

банковское оборудование бу

Враховуйте, що частими поломками банківської техніки є знос внутрішніх вузлів та механізмів. Адже ви не знаєте, наскільки своєчасно та якісно проводилося сервісне обслуговування. Тому звертайте увагу не тільки на зовнішню цілісність корпусу, але і на внутрішню "начинку": стан ходового гвинта, рівність валів, чисту без нерівностей станину. Від механізмів, що відповідають за напрямок банкнот, залежить її пряма подача, відсутність застрягань та зупинок. Машинка для грошей б/в під час роботи повинна бути тихою, без тріску та гулу. При огляді техніки бажано залучити компетентного спеціаліста, який точно визначить стан зношування та робочий потенціал банківського обладнання б/в.

Банківське обладнання б/в vs нова техніка: поради SMC

Інтернет-магазин Super-Money-Counters спеціалізується на продажу нової лічильно-обчислювальної техніки відомих світових брендів та вітчизняних виробників. Надаємо допомогу у підборі необхідної моделі обладнання, надаємо якісний сервіс з обслуговування товарів, що купуються. У блозі нашого сайту ви знайдете багато корисних рекомендацій щодо вибору для роботи лічильників, сортувальників банкнот, детекторів валют, перевірки різних валют на справжність та ін. Дізнайтеся цікаві події грошового ринку першими!