0
0
Рекомендуємо
немає в наявності
Немає в наявності
Модель: 4669
Виробник: TAMA™
Відгуки:
0
Ціна
101 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Висота етикетки
81 мм
Висота етикетки, мм
81
Діаметр втулки
41 мм (1,5")
Кількість рядів
1
Кількість у коробі/блістері, тис.
18/2
Характеристики
| Висота етикетки | 81 мм |
| Висота етикетки, мм | 81 |
| Діаметр втулки | 41 мм (1,5") |
| Кількість рядів | 1 |
| Кількість у коробі/блістері, тис. | 18/2 |
| Кількість у рулоні, шт. | 500 |
| Кольорове заливання | Ні |
| Країна-виробник | Україна |
| Міжтикеткова відстань, мм | 3.66 |
| Матеріал | Термо ТОП |
| Назва | Термоетикетка 58x81/ 0,5 тис ТОП (вт41) |
| Спосіб друку | Без риббона (термо) |
| Тип клею | Стандартний |
| Тип матеріалу | Папір |
| Форма етикетки | Прямокутна |
| Ширина етикетки, мм | 58 |
| Ширина рулону | 58 мм |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Термоэтикетка 58x81/ 0,5 тыс ТОП (вт41)
Ціна
101 грн