0
0
Рекомендуємо
Є в наявності
Модель: vgr627
Виробник: Vagar
Відгуки:
0
Знайшли дешевше?
Ціна
11 199 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики:
(Дивитись усі)
Дискретність
0,01 / 0,02 / 0,05 / 0,05 / 0,05 кг
Довжина платформи
500
Живлення
вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч
Мінімальна вага зважування
0,2 / 0,4 / 1 / 1 / 1 кг
Максимальна вага зважування
30 / 60 / 100 / 150 / 200 кг
Опис
- функція обнулення тарування
- Підсумовування маси вантажу
- Функція перемикання кг / фунт
- Функція стабілізації ваги
- Функція зважування тварин
- Функція штучного підрахунку
- Функція звукової сигналізації двох заданих значень
- Інтерфейс RS232 для підключення до ПК
Характеристики
| Дискретність | 0,01 / 0,02 / 0,05 / 0,05 / 0,05 кг |
| Довжина платформи | 500 |
| Мінімальна вага зважування | 0,2 / 0,4 / 1 / 1 / 1 кг |
| Максимальна вага зважування | 30 / 60 / 100 / 150 / 200 кг |
| Назва | Товарна вага ЗЕВС ВПЕ (L400х500) з індикатором МВ12 (нержавіюча сталь) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний діапазон | від -10°С до +40°С |
| Тип | Товарні |
| Ширина платформи | 400 |
| Живлення | вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Товарні ваги ЗЕВС ВПЕ (L400х500) з індикатором МВ12 (нержавіюча сталь)
Ціна
11 199 грн