Серед 200 гривень старого зразка виявились підробки

Українці скаржаться, що все частіше на руках чи в касах підприємств виявляються фальшиві 200 гривень. Пов'язано це з тим, що двохсотки старого зразка, 2007 року, часто підроблялися, і досить якісно. Їх практично не відрізнити від оригіналу, але Національний Банк України опублікував низку ознак, на які необхідно звернути особливу увагу, щоб не потрапити на підробку. Більше того, було оприлюднено навіть серійні номери несправжніх 200 гривень.

200 гривен старого образца

200 гривень 2007 року: як відрізнити оригінал від фальшивки

Як виглядають 200 гривень, знає кожний українець. Але як виглядає підроблена купюра, одразу й не розбереш. НБУ попереджає – оригінал має чітко регламентовані знаки захисту, і вони не можуть виглядати якось інакше. Тому вкрай важливо звертати увагу на такі ознаки, щоб перевірити на справжність 200 гривень.

Захисна кодована стрічка

Повинна бути повністю занурена у товщину паперу, а не просто надрукована на ній. На ній розміщується прозоре зображення номіналу 200 гривень та тризубця. Також на цій стрічці є код, за яким детектори визначають номінал купюри і чи справжня вона.

Наскрізний елемент

Зображення, нанесене на лицьову та зворотну сторону банкноти. Якщо дивитися на нього проти світла, можна побачити, як відображається номінал "200" гривень.

Рельєфні елементи

Спеціально надруковані графічні елементи, рельєфність яких досягається за рахунок фарби, що виступає над поверхнею, добре промацується.

“Водяний” знак

Портрет Л. Українки всередині структури банкноти (не просто виконаний білою фарбою) можна побачити проти світла.

Захований номінал

Як перевірити автентичність 200 гривень? Якщо дивитися на купюру під гострим кутом щодо джерела світла, можна побачити цифрове зображення номіналу.

Елементи, нанесені оптичними фарбами

Цифрове значення номіналу друкується спеціальною фарбою, колір якої змінюватиметься, якщо дивитися на банкноту під різним кутом.

"Орлівський друк"

Спеціальний вид друку, за допомогою якого створюється зображення різного кольору. При цьому колір різко змінюється без розривів та зсувів ліній та інших графічних елементів.

Якщо з одним з вищеописаних елементів захисту щось не так, оригінальність купюри сміливо можна ставити під сумнів.

200 гривен 2007 года

Як перевірити 200 гривень 2007 року на справжність зі 100% гарантією

Перевірити на справжність 200 гривень з абсолютною точністю практично неможливо без спеціальної техніки. На щастя, на допомогу завжди прийде компанія Super Money Counters – дистриб'ютор професійного банківського обладнання, у тому числі й інфрачервоних детекторів валют, за допомогою яких ви будете впевнені, що перед вами не є фальшивими 200 гривень. Перевіряти гроші за допомогою детектора дуже просто. ІЧ індикатор повідомить, що банкнота фальшива звуковим сигналом, і навіть виведе на табло код помилки. Ви точно не пропустите підробку!

фальшивые 200 гривен

На сторінках інтернет-магазину на вас чекає великий вибір техніки високої якості. Наші консультанти з радістю допоможуть підібрати найбільш підходящу модель, а при покупці ви можете скористатися послугами з налаштування обладнання, навчання персоналу, отримати гарантійне обслуговування.

Перевірити справжність 200 гривень та будь-яких інших купюр легко з обладнанням від SMC!