0
0
Рекомендуємо
Модель: mz-ds6878
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
12 453 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
UPC/EAN (UPCA/UPCE/UPCE1/EAN-8-EAN-13/JAN-8/JAN13 з доповненнями, ISBN (Bookland), ISSN, Coupon Code, Code 39 (стандартний, повний ASCII, UCC/EAN-128, каскадний ISBT-128), Code 93, Codabar/NW7, Code 11 (стандартний, Matrix 2 of 5), MSI Plessey, I2 of 5 (Interleaved 2 of 5 / ITF, Discrete 2 of 5 IATA, Chinese 2 of 5) GS1 Databar (всеспрямований, усічений, складовий, складовий всеспрямований, обмежений, розширений, розширений складовий, зворотний), Base 32 (італійський фармацевтичний)
2D Штрих-коди
PDF417, microPDF417, складові коди (CC-A, CC-B, CC-C) CC-B, CC-C), TLC-39, Aztec (стандартний, зворотний),
MaxiCode, DataMatrix/ECC 200 (стандартний, зворотний), QR Code (стандартний, зворотний та мікрокод) Поштові: коди США (U.S. Postnet та Planet),
Великобританії, Японії, Австралії, Нідерландів (код KIX), Royal Mail 4 State Customer, UPU ICS 4 State Postal, USPS 4CB, Канади (Postbar)
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність)
Інтерфейси
USB, PS/2, RS-232
Акумулятор
NiMH, 750 мА-год До 15 000 сканувань на одній зарядці (1 скан./с) Тривалість зарядки: 3 години від зовнішнього джерела живлення, 5,5 години від хоста
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC/EAN (UPCA/UPCE/UPCE1/EAN-8-EAN-13/JAN-8/JAN13 з доповненнями, ISBN (Bookland), ISSN, Coupon Code, Code 39 (стандартний, повний ASCII, UCC/EAN-128, каскадний ISBT-128), Code 93, Codabar/NW7, Code 11 (стандартний, Matrix 2 of 5), MSI Plessey, I2 of 5 (Interleaved 2 of 5 / ITF, Discrete 2 of 5 IATA, Chinese 2 of 5) GS1 Databar (всеспрямований, усічений, складовий, складовий всеспрямований, обмежений, розширений, розширений складовий, зворотний), Base 32 (італійський фармацевтичний) |
| 2D Штрих-коди | PDF417, microPDF417, складові коди (CC-A, CC-B, CC-C) CC-B, CC-C), TLC-39, Aztec (стандартний, зворотний), MaxiCode, DataMatrix/ECC 200 (стандартний, зворотний), QR Code (стандартний, зворотний та мікрокод) Поштові: коди США (U.S. Postnet та Planet), Великобританії, Японії, Австралії, Нідерландів (код KIX), Royal Mail 4 State Customer, UPU ICS 4 State Postal, USPS 4CB, Канади (Postbar) |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність) |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Акумулятор | NiMH, 750 мА-год До 15 000 сканувань на одній зарядці (1 скан./с) Тривалість зарядки: 3 години від зовнішнього джерела живлення, 5,5 години від хоста |
| Док-станція (Smart Cradle) | CR0078-S |
| Електроживлення | Док-станція CR0078-S 5±10% В постійного струму, 700/260 мА (зовнішній блок живлення) 5±10% В постійного струму, 490/260 мА (хост) Док-станція: 5 В, 70 мА Енергоємність: 4 ,75–14 У постійного струму |
| Зарядна станція | Так |
| Клас захисту | IP43 |
| Колір | Білий/чорний |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 238 г (сканер) 183 г (база CR0078-S) |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS6878-SR |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 м (на лінії видимості) |
| Режим підключення | Bluetooth, клас 1, версія 2.1 + EDR, адаптивна стрибкоподібна перебудова частоти (сумісність з бездротовими мережами 802.11), профілі "послідовний порт" та HID; швидкість передачі даних – до 3 Мбіт/с |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний (на підставці) |
| Робота з підставкою | Так Настінний кронштейн (опція) |
| Робоча дистанція | До 361 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 185x69x97 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) DS6878-SR
Ціна
12 453 грн