0
0
Рекомендуємо
Модель: 12415
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
7 600 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Data Matrix, PDF417, QR
Інтерфейси
USB, Serial
Габарити
145x198x146 мм
Датчики
Відкриття кришки Відсутність паперу
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, PDF417, QR |
| Інтерфейси | USB, Serial |
| Габарити | 145x198x146 мм |
| Датчики | Відкриття кришки Відсутність паперу |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форм, макетів та логотипів |
| Електроживлення | 24 В |
| Клас захисту | IP43 |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, USB шнур, тестовий рулон термострічки, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,37 кг |
| Мова принтера | Емуляція BXL/POS |
| Назва | Принтер чеків Bixolon SRP-330II COSK з автообрізачем |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, Mac |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/32 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: наявність паперу, помилка, електроживлення |
| Роздільна здатність | 180 dpi (7 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 80 мм. Ширина рулону - до 80 мм. |
| Швидкість друку | 220 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Шрифт A: 12 × 24 (42 знаки) Шрифт B: 9 × 17 (56 знаків) Шрифт C: 9 × 24 (56 знаків) |
| Опції | USB-кабель A-B, зовнішній зумер, полімелодії |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Bixolon SRP-330II COSK з автообрізачем
Ціна
7 600 грн