0
0
Рекомендуємо
Модель: mz-ls3578
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
22 220 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
UPC.EAN, UPC.EAN з доповненнями, GS1-128 (раніше UCC/EAN 128), JAN 8 & 13, Code 39,Code 39 Full ASCII, Code 39 Trioptic, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar (NW7), Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Code 93, MSI, Code 11, Code 32, , IATA, GS1DataBar (раніше RSS)
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність)
Інтерфейси
USB
Акумулятор
Li-ion, 2 200 мА-год Тривалість зарядки: 3 год
Док-станція (Smart Cradle)
STB 3508/FLB 3508 STB 3578/FLB 3578
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC.EAN, UPC.EAN з доповненнями, GS1-128 (раніше UCC/EAN 128), JAN 8 & 13, Code 39,Code 39 Full ASCII, Code 39 Trioptic, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar (NW7), Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Code 93, MSI, Code 11, Code 32, , IATA, GS1DataBar (раніше RSS) |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, звуковий сигнал (регульований тон і гучність) |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Li-ion, 2 200 мА-год Тривалість зарядки: 3 год |
| Док-станція (Smart Cradle) | STB 3508/FLB 3508 STB 3578/FLB 3578 |
| Електроживлення | Док-станція STB 3508/FLB 3508 Енергоємність: 4,75–14 В постійного струму Без заряджання: 10 мА Швидка зарядка: 915 мА/5 В; 660 мА/9 В Повільна зарядка: 480 мА/5 В; 345 мА/9 В Док-станція STB 3578/FLB 3578 Енергоємність: 4,75–14 В постійного струму Без заряджання |
| Зарядна станція | Так |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Жовтий/чорний |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | LS3578-FZ: 414 г (з акумулятором) LS3578-ER: 420 г (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) LS3578 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | До 100 м у зоні прямої видимості на відкритому просторі; у приміщенні радіус становить 33 м, але може змінюватись в залежності від умов |
| Режим підключення | Одна настільна база дозволяє підключити до трьох сканерів одночасно HID |
| Режим роботи | Ручний Пакетний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | LS3578-FZ: до 610 мм (UPC/EAN) LS3578-ER: 6,4–1 372 мм |
| Розміри | 187x123x74 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 2 м на бетон |
| Умови роботи | –20...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Швидкість сканування | 36 скан./с |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) LS3578
Ціна
22 220 грн