Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Антістокс детекція – 100% гарантія виявлення фальшивих банкнот

Антістокс контроль – перевірка справжності №1

Якість підроблених банкнот постійно зростає. Все частіше, перевіряючи гроші на фальшивість, можна зіткнутися із "суперпідробками". Це купюри з бездоганно нанесеними інфрачервоними захисними елементами та водяними знаками. Тому далеко не вся техніка, оснащена ІЧ-датчиками, може впоратися із контролем справжності грошових знаків. Один із небагатьох захисних знаків, який фальшивомонетникам не вдається підробити – спецелемент “І” або Антістокс. Це мітки, які при наведенні ІЧ-випромінювання певної хвилі (в діапазоні 940-960 нм) мають характерне світіння зеленого і червоного світла.

Антістокс детекція – це наявність світіння окремих елементів зображення, нанесених сірим кольором, яке проявляється лише за впливу IR-опромінення. До сьогодні спецелемент "І" підробити ще не вдавалося. Тому Антістокс контроль залишається найефективнішим захистом від фальшивок.

Антістокс детектор – незамінний інструмент для роботи з готівкою

Обладнання з антістокс детекцією повсюдно, як інфрачервоні або ультрафіолетові апарати, не випускаються. Вона включена до комплексу функціональних характеристик приладів окремих класів. Антістокс детектор здійснює також перевірку ІЧ-, УФ-захисних ознак, магнітних міток, аналізує розмір банкноти, щільність паперу та ін. Але в той же час прилади з Antistoks-перевіркою вважаються кращим захистом від фальшивих купюр.

Торгова марка Cassida Corporation однією з перших почала випускати детектори з Антістокс, завдяки чому процес виявлення фальшивок став більш простим та ефективним.

Вигідні пропозиції на детектори з Antistoks від SMC

Придбати обладнання з Antistoks-перевіркою за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Техніка стане надійним помічником у оптимізації роботи з готівкою. Оформити покупку можна в онлайн-режимі або зв'язавшись з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. На пристрої надається гарантія. У разі несправностей наші спеціалісти проведуть сервісне обслуговування, здійснять ремонт, замінять комплектуючі деталі. Також консультанти SMC допоможуть підібрати оптимальну модель пристрою для вашого бізнесу, проведуть налаштування функціоналу. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору